14:24 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Këngëtari kosovar që s’do të bashkëpunonte me Enca Haxhinë

Në episodin e fundit të emisionit “Shiko kush luan” ishte i ftuar këngëtari i njohur Dren Abazi.

Gjatë lojës “Ndaje ose haje”, këngëtari u vu përpara zgjedhjes së një pyetje të vështirë ose në të kundërt do të hante një ushqim të keq.

Dreni u pyet se me cilën këngëtare komerciale, me të cilën pavarësisht klikimeve dhe ndjekësve të shumtë që ajo ka, nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Këngëtari vendosi të përgjigjej shpejt dhe shkurt “Enca”.