08:51 / E Enjte, 03 Dhjetor 2020 / Ensar Ramadani

Drita luan ndeshjen e mbetur të Superligës, pret Llapin

Sot zhvillohet ndeshja e javës së parë të Superligës së Kosovës në futboll.

Drita e Pret Llapin në Gjilan dhe kërkon të ngushtoj diferencën me Ballkanin në krye.

Në anën tjetër Llapi duhet të fitoj për tu larguar nga fundi i tabelës.

Ndeshja zhvillohet në Stadiumin e Qytetit në Gjilan nga ora 13:00. /IndeksOnline/