22:28 / E Diele, 15 Prill 2018 / indeksADMonline

Droni kap a�?fantazmA�na�? duke kalA�ruar pA�rmes kA�shtjelles (Video)

Ky A�shtA� momenti kur njA� dron kapi a�?fantazmA�na�? e njA� kalorA�si qA� kalonte me kalA� mbi oborrin e njA� kA�shtjelle tA� shekullit tA� 11-tA�.

Thomas Arnold, 41 vjeA�, u frikA�sua kur e vuri re kA�tA� gjA� qA� kalonte pA�rmes KA�shtjellA�s sA� Berkeley-it, para se ajo tA� zhduket nA� mA�nyrA� serioze pas dhjetA� sekondave, transmeton Indeksonline.

KA�tA� ai e kishte kapur sa ishte duke marrA� disa pamje me dron./Indeksonline/

Shikoni dhe ju pamjet: