08:15 / E Martë, 24 Prill 2018

Dua Lipa, A�kjo mace seksi sot ju a�?A�menda�? (Foto)

Dua Lipa A�shtA� njA�ra nga kA�ngA�taret mA� tA� njohur shqiptare nA� botA�.

Pas shumA� sukseseve tA� saj, fshihet njA� punA� e madhe dhe angazhim i madh i kA�ngA�tares shqiptare. Kurse tashmA� qA� ka arritur majat e suksesit ajo A�shtA� fiksim i shumA� njerA�zve nA� mbarA� botA�n.

SA� fundi, Dua ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�?, ku shihet shumA� provokuese me A�izmet e gjata, fundin e shkurtA� dhe xhemperin me macen e animuar a�?Hello kittya�?.

Ndryshe, bashkA�punimi i fundit i Duas me Dj e njohur, Calvin Harris po renditet e para nA� tA� gjitha toplistat botA�rore./Indeksonline/