23:38 / E Hënë, 19 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa mbretëresha e mbrëmjes në koncertin e Romës

Këngëtarja shqiptare e cila është ndër emrat më të përfolur sot në botë, Dua Lipa po vazhdon me pjesëmarrjen në evente të mëdha ndërkombëtare.

Dua këtë herë pi iu prinë yjeve shqiptare të muzikës dhe artit në koncertin që u mbajt në Romë të Italisë për nderë të vitit të Skënderbeut, shkruan Indeksonline.

23 vjeçarja ka zgjedhur një fustan të zi të ngushtë i cili ia theksonte linjat ‘perfekte’ të trupit, ndërsa, grimi i lehtë e bënte të dukej mahnitëse këngëtaren nga Prishtina.

Kujtojmë se në koncertin në Romës ishin të pranishëm edhe Inva Mula, Ermal Meta, Lorik Cana e shumë emra të tjerë./Indeksonline/

Temat: