15:14 / E Martë, 23 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa me katër nominime në ‘Ema Bilbao’

Sukseset e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa nuk kanë të ndalur.

Këtë herë këngëtarja 23 vjeçare është nominuar në katër kategori në ‘EMA BILBAO’.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një statusi në rrjetet sociale.

‘Nuk mund ta besoj që jam nominuar në katër kategori, ju mund të votoni për mua si artistën më të mirë në kategorinë pop dhe artistën më të mirë” ka shkruar Dua Lipa.

Ndryshe, Dua së fundi lansoj këngën ‘Electricity’ në bashkëpunim me Slik Cuty dhe Diplo, ndërsa ka treguar se është duke punuar në projekte të reja që pritet ti publikoj së shpejti./Indeksonline/

Temat: