22:49 / E Premte, 19 Korrik 2019

Dua Lipa me shumë stil, pozon vetëm në sytjena

Ajo na bën krenar çdo herë e më shumë me arritjet e saj në muzikën ndërkombëtare.

Ylli kosovar i muzikës, Dua Lipa përveç që është një vajzë e talentuar, ajo njihet edhe për fizikun e kompletuar dhe stilin unik, shkruan Indeksonline.

23 vjeçarja është vazhdimisht në sjelljen e trendëve të reja të veshjeve, dhe secilën herë paraqitet unike.

Edhe në një postim që ka bërë së fundi në ‘Instagram’ ajo u shfaq me një veshje interesante, shumëngjyrëshe dhe tejet joshëse.

Dua nuk harrojnë që të shfaq edhe anën e saj sensuale duke zbërthyer bluzën e veshur vetëm në sytjena.

Ndryshe, javë më parë Dua i dha fund lidhjes shumë vjeçare me Isaac Carew, ndërsa tashmë ka bërë publike romancën me modelin, Anwar Hadid./Indeksonline/