16:46 / E Shtunë, 10 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa përgatitet për performancën e radhës, shkëlqen me dukjen

Sukseset për këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa nuk kanë të ndalur.

Ajo këto ditë po qëndron në Paris ku edhe po përgatite për performancën në ndarjen e çmimeve ‘NRJ Music Aëards’, shkruan Indeksonline.

Dua, përmes një video në Instagram, ka treguar për këtë performancë, 23 vjeçarja ka shkëlqyer me dukjen e veshur në një kostum elegant dhe grim të lehtë ajo ka folur për gjërat që e inspirojnë dhe e bëjnë të lumtur.

Kujtojmë që ditë më parë dua u zgjedh si artistja më e mirë e muzikës pop në ‘MTV EMA’ që u mbajt në Madrid./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

Excited to hit the stage tonight at the NRJ AWARDS! @nrjhitmusiconly ?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Temat: