75 Mall Live Search
18:20 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa shplos imazhe nga fotosesioni për ‘VOGUE’

Dua Lipa është një nga emrat më të komentuar dhe më të suksesshëm momentalisht në botën e famshme të show biz-it.

Ylli kosovar po vazhdon të shënojë suksese dhe të prekmajat e suksesit përkrah yjeve tashmë më në zë.

Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesionin për revistëne famshme VOGUE, ndërsa pak nga pak po shpalos edhe imazhet nga ky projekt.

E fundit është edhe kjo fotografi ku Dua shfaqetsensuale vetëm në të brendshme në një fustan transparent të zi./Indeksonline/