15:11 / E Premte, 05 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa të kënaq syrin në imazhet e fundit

Është njëra nga artistet shqiptare më të njohura në botë.

E thjeshtë, e ëmbël dhe e bukur Dua Lipa në çdo paraqitje të saj bënë adhuruesit për vete.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me një kostum ngjyrë kaltër që përbëhej nga pallto dhe fundi.

Dua dukej kaq e këndshme dhe shumë në formë./Indeksonline/

Temat: