13:08 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa zbulon këmbët e gjata në veshje sportive

Dua Lipa sot është një nga këngëtaret më të përfolura në botë, zëri i saj dhe stili unik në të kënduar vlerësohet lartë nga kritikët e muzikës.

Përveç kësaj, Dua është edhe një femër me linja tejet të bukura dhe stil veçantë në veshje, shkruan Indeksonline.

23 vjeçarja edhe në imazhet e publikuara së fundi është parë tejet seksi ku ka zbuluar këmbët e gjata në një veshje të rehatshme sportive.

Kujtojmë se ditë më parë Dua fitojë çmimin këngëtarja më e mirë e muzikës pop në botë nga ‘MTV EMA’./Indeksonline/

Temat: