10:51 / E Premte, 13 Korrik 2018 / indeksADMonline

‘Duamë’, projekti i ri muzikor nga Eli Fara (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare Eli Fara ka publikuar projekt të ri muzikor.

Kënga mban titullin ‘Duamë’ dhe vjen në bashkëpunim me IMBRO & BAND.

Me ritme verore, muzikën e këngës e ka bërë Adrian Hila, tekstin Rovena Dilo dhe Adrian Hila, ndërsa për anën vizuale është përkujdesur Talelli Production./Indeksonline/