22:33 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

Duda Balje selfie me vajzën e saj! Sa shumë që ngjajnë (Foto)

Duda Balje është një nga deputetet e Kuvendit të Republikës së Kosovës më të komentuara. Kjo falë bukurisë së saj dhe trupit atraktiv, prandaj çdo lëvizje e saj bie në sy dhe përflitet, shkruan Indeksonline.


Duda së fundmi në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi selfie së bashku me vajzën e saj. Ndërsa nënë e bijë po duken si motra.
Ndryshe deputetja ka edhe dy dy djem./Indeksonline/