18:24 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dukagjin Lipa shumë krenar me të bijën, bënë këtë postim!

Babai i Dua Lipës, Dukagjini ka treguar edhe njëherë se sa krenar është me të bijën e tij.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi tëbërë nga vet ai në llogarinë e tij në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Dua është nominuar për dy çmime Grammy, e kjo e ka bërë shumë krenar edhe babain e saj.

“Duke kaq jo reale por gjithmonë e kam ditur që ishe e lindur ta bëje këtë. Dy nominime për Grammy për Artisten më të mirë tëre dhe Vallëzimi më i mirë” ka shkruar ai në këtë postim./Indeksonline/