21:02 / E Shtunë, 11 Korrik 2020

Duriqi: Serbët më vranë djalin 21 muajsh, në duart e nënës së tij

Enver Duriqit nga Podujeva, serbët i vranë prindërit, bashkëshorten  dhe 4 fëmijët.

Kësaj masakre nuk i shpëtoi as Albioni, më i vogli i kësaj familje që atëherë kishte vetëm 21 muaj jetë.

IndeksOnline ka realizuar një reportazh, ku Duriqi rrëfen për tmerrin që përjetoi.

Video nga minuta 2:00 / IndeksOnline/  

.

Mos i humb