15:29 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dy të lënduar nga aksidenti në Deçan

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në Carrabreg të Deçanit, ku kanë mbetur të lënduar dy persona.

Sipas fotografive të dërguara në redaksinë e Indeksonline, në vendin e aksidentit kanë dal ekipet mjekësore dhe ato policore.

Me këtë rast, dy personat janë dërguar për trajtim në Spitalin e Pejës. /Indeksonline/

Temat: