20:42 / E Martë, 12 Shkurt 2019

Dy zv/kryeministrat dalin nga takimi, s’tregojnë detaje

Nga takimi mes Presidentit Thaçi dhe liderëve të partive të koalicionit qeverisës, kanë dalë edhe dy zëvendëskryeministrat e Qeverisë.

Pas Thaçit, Fatmir Limaj dhe Dardan Gashi janë larguar nga takimi.

Limaj për Indeksonline nuk ka pranuar të flasë më shumë, duke thënë se ishte vetëm një takim pune i Qeverisë.

Derisa, të tjerët liderë janë duke mbajtur takim brenda restaurantit./Indeksonline/