16:55 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Dybala sfilon për Dolce & Gabbana [Foto]

Sulmuesi i Juventusit ka mbyllur shfaqjen gjatë javë së modës për meshkuj në Milano.

Paolo Dybala ka bërë punën e një modeli për një ditë. Ylli argjentinas mbylli shfaqjen e modës “Dolce & Gabbana ” në Milano.

“Dybala donte të vinte dhe të shihte shfaqjen, prandaj propozuam paradën dhe ai tha ‘ pse jo ‘ ? , deklaroi Stefano Gabbana.

Serioz dhe në tesha kat, argjentinasi bëri paradë pa e ditur shumica e mysafirëve që do të ishte i pranishëm. /IndeksOnline/