12:44 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

E bija e Lutfi Hazirit tash edhe “DJ”

Kënga Haziri është e bija e kryetarit të Gjilanit, Lufti Haziri.

Ajo natën e mbrëmshme e ka kaluar në një ndejë bashkë me shoqet dhe motrën e saj, prej ku kanë da edhe shumë imazhe.

Në një pjesë të tyre duket edhe vet Kënga duke luajtur rolin e “DJ”, kurse as imazhet e tyre duke kursyer nuk mungojnë.

Ndryshe, Kënga para pak muajsh ka bërë të ditur që është pranuar si studente në Universitetin e Harvard-it./Indeksonline/

Temat: