13:07 / E Shtunë, 03 Nëntor 2018 / indeksADMonline

E bija e Lufti Hazitit, seksi në imazhet e fundit!

Kënga Haziri ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo shihet shumë seksi dhe e bukur veshur me fustanin ngjyrë të zezë, kurse flokët i kishte lëshuar lehtë mbi supet.

“E interesuar por jo” ka shkruar ajo bashkangjitur me këtë postim.

Ndryshe, Kënga edhe njëherë mahnitë me pamje./Indeksonline/

Temat: