08:58 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Diplomon vajza e kryetarit të Gjilanit në Universitetin grek, ja sa i kushtoj viti!

Vajza e Lutfi Hazirit, Kenga gjatë ditës së djeshme ka diplomuar në Universitetin e Sheffield-it në Greqi.

Pranë saj në këtë ditë të madhe ishin edhe familja e saj, shkruan Indeksonline.

“Dashuria dhe mbështetja e tyre  do të thotë gjithçka për  mua.”, kishte shkruar Kenga ne postimin e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Their love and support means everything to me?

A post shared by K ë n g a H a z i r i (@kengahaziri) on

Universiteti i Sheffieldit është ndër më prestigjiozët në Greqi. Muaji në këtë universitet sipas të dhënave nga faqja e zyrtare e këtij institucioni kushton 450 deri në 600 euro. Nëse llogaritet se sa kushton viti atëherë i bie që i ka kushtuar 5400 deri në 7200 euro./Indeksonline/