16:46 / E Martë, 18 Shtator 2018

E çuditshme, hyn të vjedh në hotel me fëmijë të armatosur

Një  vjedhje interesante ka ndodhur këto ditë në një motel në Japoni.

Personi i armatosur dhe maskë hyri në dhomën e hotelit i shoqëruar me një fëmijë tjetër të armatosur, transmeton Indeksonline.

Gruaja që ishte duke e pastruar dhomën mbeti e shtangur kur pa hajdutet me maska.

Ngjarja ka ndodhur më 14 shtator në pikë të ditës. /Indeksonline/

Temat: