75 Mall Live Search
11:38 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

E çuditshme, ja ku e kalon pjesë më të madhe të kohës Kylie Jenner

Ylli televiziv, Kylie Jenner që nga koha kur është bërë nënë, pjesën më të madhe të kohës ia dedikon vajzës së saj.

21 vjeçarja ka treguar se ajo pjesën më të madhe të ditës së saj tashëm e kalon e rrethuar nga lodrat dhe nga ambienti i këndshëm i dhomës së gjumit të vajzës, Stormi, shkruan Indeksonline.

Kylie e cila njihet për linjat ‘bombastike’ të cilat i ka rikthyer menjëherë pas lindjes u bë nënë në shkurt të këtij viti nga lidhja me reperin, Travis Scott.

Ndryshe, ylli telelviziv aktualisht është duke promovuar linjën e saj të produkteve të bukurisë./Indeksonline/

Temat: