21:58 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kylie Jenner e thjeshtë dhe sportive, kaq e lumtur në përqafim të vajzës Stormi

Ylli televiziv, Kylie Jenner edhe pse e re në moshë, këtë vit u bë nënë për herë të parë.

Që nga ajo kohë, Kylie i është përkushtuar maksimalisht familjes së saj, shkruan Indeksonline.

21 vjeçarja publikon vazhdimisht imazh të vajzës së saj, Stormi.

Edhe së fundmi, Kylie ka ndarë më 121 milionë ndjekësit e saj disa fotografi të ëmbla përkrah vogëlushes së saj.

E thjeshtë dhe në veshje sportive, Kylie dukje tejet e lumtur derisa përqafonte me shumë dashuri të bijën e saj./Indeksonline/

Temat: