08:09 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kylie Jenner ua “hapë” sytë këtë mëngjes, ja çfarë tregon këtë herë

Kylie Jenner është njëra nga motrat e famshme të familjes Kardashian/Jenner e cila komentohet shumë për çdo lëvizje.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me duks të gjerë, pantallona dhe çantë të vogël dore.

Kylie po bënte një selfie në pasqyrë, kurse në sy bie edhe inventari i dhomës ku qëndron që duket shumë i veçantë./Indeksonline/

 

Temat: