10:19 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

E dhimbshme: Reagimi i personit që qëndroi 25 vite në burg dhe shpallet i pafajshëm

 Reagimi i një personi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës i cili pas 25 vitesh shpallet i pafajshëm

Gjykata në Teksas mori vendim që të liroj pas 25 vitesh Daniel Villegas, i akuzuar për vrasje të dyfishtë, transmeton Indeksonline

Në videon më poshtë ne mund të shohim momentin emocional kur shqiptohet vendimi.

 

Temat: