15:05 / E Shtunë, 07 Dhjetor 2019 / indeksADMonline

E dhimbshme: Vogëlushi kosovar ka nevojë për ndihmë, nuk flet, nuk ecë…!

Dorjan Luka kërkon ndihmë për djalin e tij.

Dorjani ka djalin 2 vjeç e gjysmë  i cili sipas babait të tij as nuk flet, as nuk ecë, as nuk shikon.

Ai përmes rrjeteve sociale ka bërë apel që ta ndihmojë, pasi për shërimin e tij duhet të bëhet jashtë vendit, në një spital në Europë.

Për ta ndihmuar mund të kontaktoni në numrin: +355677160454.

Postimi prekës i Dorjanit:

Edhe njëherë ju lutem ma shperndani ketë histori kur me ka lindur djali motra dhe vëllezër ma dëmtuan doktorët gjatë lindjes dhe mi kaloj në sindromen west ku nuk e kam pasur nëpër spitale shqiptare po asnjë përmirësim është 2 vjet e gjysmë as nuk flet as nuk as nuk shikon as nuk ecën as qëndron ulur as kokën e tij se mban me kanë sugjeruar një spital evropian po nuk kam mundësi ta dërgoj ju lutem me shpirt dhe me dorë ne zemër me ndihmoni kush ka mundësi te me ndihmoje te me shkruaje ne WhatsApp te ky nr +355677160454 ose ne mesengjer edhe për çdo lloj dyshimi mund te me thirrni me kamerë dhe ta shikoni vet gjendjen e tij live dhe ju si faqe flm qe me keni
qëndruar pran dhe me keni mbështet sa keni pas mundësi në ketë hall qe kam unë qe mos i raft kuj ju lutem ma shperndani dhe ma bëni hallall.