08:32 / E Enjte, 25 Janar 2018 / indeksADMonline

E dua burrin, por seksi me të është i mërzitshëm

Jam 26 vjeçare ndërsa burri im i ka 29 vjet. Ne duhemi shumë dhe në përgjithësi kalojmë shumë mirë njëri me tjetrin. Por ne ndryshojmë menjëherë kur në pyetje është seksi.

Ai është shumë i këndshëm dhe i mirë por unë do të doja të luaja lojëra të ndryshme në shtrat, të bëja seks në vende të ndryshme, të provoja ato që shkruhen në libra apo që shihen në filma.

Sa herë i propozoj diçka të tillë. Ai refuzon. Seksi është gjithmonë në shtrat, herë në mbrëmje e herë në mëngjes. Si t’ia mbushi mendjen për të eksperimentuar?

Përgjigja e psikologes:

Ai mund të shoh seksin si të bukur dhe që buron nga thellësia e ndjenjave të tij për ju, por këto ditë me gjasë është më i frenuar se ju.

Tregojani fletushkën 50 mënyra për ta shtuar seksin. Është libër specifik, por jo e frikshme.

Ju duhet t’i premtoni se nuk do i kërkoni atij shumë, por duke filluar ngadalë me eksperimente./Indeksonline/

Temat: