75 Mall Live Search
13:47 / E Diele, 11 Mars 2018 / indeksADMonline

E dua të dashurën time, por varësia ndaj seksit më bën një mashtrues serioz

Unë jam duke mashtruar të dashurën time me një varg femrash që takoj kur dal.

Dy netët e fundit kam pasur marrëdhënie seksuale me shoqet e saja. Unë mendoj se jam bërë një person i varur.

Unë jam 32 vjeç dhe e dashura ime është 29. Ne kemi qenë së bashku për katër vjet dhe e dua atë shumë.

Deri tani nuk kam pranuar se me të vërtetë kam një problem, por unë me të vërtetë jam i varur nga seksi.

Ajo është në mendjen time nga minuta që unë zgjohem derisa të shkojë në shtrat gjatë natës.

Nëse nuk kam marrëdhënie seksuale me të dashurën time, unë jam në makinën time duke e kënaqur vetveten.

E dashura ime më zbuloi njëherë për aferat me vajzat e tjera dhe gati u çmend. Ajo më dha një shans të fundit.

Por unë përsëri kam pasur marrëdhënie me vajzat tjera, madje edhe me shoqet e saja më të ngushta.

Çfarë të bëj?

Ju e dini qartë se keni një problem dhe se ka mundësi që të humbni lidhjen tuaj nëse vazhdoni kështu.

Është mirë që edhe ju të dini se çfarë duhet të bëni, por e kuptoj se mund të jetë e vështirë të gjesh guximi për ta bërë atë. Ndryshimi mund të jetë i frikshëm.

Bllokimi i mediave sociale padyshim është një vendim i duhur dhe do të ishte më mirë të ndalonit- së paku për momentin.

Ju duhet të kërkoni ndihmë tek ndonjë specialist./Indeksonline/