21:09 / E Mërkurë, 31 Maj 2023 / Gj. Sh

E fundit, Messi nuk do të rikthehet te Barcelona

Lionel Messi është emri më i përfolur i ditëve të fundit në tregun e transferimeve.

Raportohet se sulmuesi argjentinas do të rikthehet te skuadra spanjolle, Barcelona, shkruan IndeksOnline.

Për 35-vjeçarin kanë shfaqur interesim edh skuadra arabe Al Hilal dhe ajo amerikane Inter Miami.

Sipas BBC, Messi do të vendos për të ardhmen e tij në orët e ardhshme dhe janë të sigurt se nuk do të rikthehet te Barcelona.

‘’Pleshti’’ do të dëshironte një rikthim në ‘’Camp Nou’’. por kampi i tij thotë se ata nuk mund të presin  shumë për vendimin e Barcelonës./IndeksOnline/