17:47 / E Hënë, 16 Prill 2018

E lyer kA�ndshA�m, Greta KoA�i tregon fytyrA�n e saj tA� bukur (Foto)

KA�ngA�tarja e njohur Greta KoA�i, kohA�ve tA� fundit A�shtA� shumA� aktive nA� rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar njA� fotografi, e lyer thjeshtA�, por qA� vA� nA� pah fytyrA�n e saj tA� kA�ndshme, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Greta KoA�i A�shtA� ndA�r kA�ngA�taret qA� jetA�n private e mbanA� vetA�m pA�r vete dhe nuk e ndanA� me ndjekA�sit e saj./Indeksonline/

Temat: