08:04 / E Enjte, 07 Qershor 2018 / indeksADMonline

E pabesueshme! Këto janë format bombastike të Eminës vetëm dy javë pas lindjes (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj ka vetëm dy javë prej kur ka sjell në jetë fëmijën e saj të dytë, vajzën Mia Soraya.

Por shtatzënia nuk ka ndikuar aspak në linjat trupore të Eminës, transmeton Indeksonline.

Në imazhin e fundit të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, shihet shumë provokuese dhe seksi veshur me bikini, kurse në format trupore nuk vërehet se ka vetëm dy javë që ka lindur.

“Mama është kthyer, dy javë pas lindjes dhe më pëlqen këto linja të reja” ka shkruar Emina në këtë postim.

Ndryshe, modelja nga Malësia e Madhe është e martuar me miliarderin Iranian, Sam Nazarian dhe tashmë është nënë e dy vajzave, Ellas dhe Mias./Indeksonline/