11:51 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

E pazakontë, Emily hanë mëngjesin në vaske!? (Foto)

Emily Ratajkowski shpërndau në Instagram një foto të saj duke ngrënë mëngjes.

Nuk ka asgjë të rrallë deri këtu, por modelja e famshme tregon në foto që mëngjesin e ha në vaskë… dhe sigurisht, krejtësisht nudo.

26-vjeçarja mbuloi pjesët intime të trupit duke mbledhur gjunjët në gjoks, ndërsa pas saj, për ata që duan të shohin edhe më shumë se Emily, ka një pamje shumë të bukur.