07:38 / E Martë, 13 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Emily shfrytëzon ditët me diell, pozon me bikini!

Emily Ratajkovski vazhdon të shfrytëzojë ditët me diell.

Modelja e famshme ka pozuar përsëri me bikini, derisa ka nxjerrë në pah fizikun e saj të formësuar, shkruan Indeksonline.

Ratajkovski bukur shpesh tregon edhe më shumë se që duhet, dhe për këtë nuk ka fije turpi, sigurisht që linjat e saj janë për çdo lëvdatë! /Indeksonline/