15:58 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Emily nuk i kursen pozat, këtë herë zhvishet!

Emily Ratajkowski di të befasoi shpejt adhuruesit e saj, transmeton Indeksonline.

Këtë herë ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet me bikini dhe duket shumë seksi e në formë.

Ndryshe, modelja e njohur ka pak kohë që është martuar./Indeksonline/