19:42 / E Hënë, 04 Qershor 2018

E pazakontë, qenit i ngel organi gjenital në trupin e gjelit (Video)

Kafshët dinë të bëjnë gjëra që të lënë pa fjalë e pa mend, që dikujt i duken të pamundura.

Ky qen disa muajsh, duket se nuk është përshtatur me kafshën e llojit të vet, transmeton Indeksonline.

Sipas videos së mëposhtme, shihet se qenin e ka tërhequr një gjel i kuqërremtë.

Pronari ka filmuar dyshen, ku shihet se organi gjenital i qenit ka ngecur në trupin e gjelit.

Ai tenton t’i ndaj çiftin, por një gjë e tillë është e pamundur, sa edhe e paimagjinueshme.

Çift i çuditshëm apo jo, një qen dhe një gjel! /Indeksonline/

Temat: