17:30 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

E rrah për vdekje fëmijën veç pse hapi dhuratën e Krishtlindjeve më herët (Foto)

Një fëmijë është rrahur nga i dashuri i nënës së tij pasi hapi dhuratën e Krishtlindjeve para kohe.

Bridgette Payne nga Oklahoma, e la fëmijën me të dashurin Wesley McCollum kur ajo shkoi për të bërë pazar lidhur me festat, transmeton Indeksonline.

Madje i dashuri i saji kishte thënë se djali shkoi më herët në shtrat por nëna e kuptoi të vërtetën derisa e kontrolloj atë dh ee gjetir të gjithin me shenja nga rrahja.

“Fjalët nuk mund ta shpjegojnë se si është të shohësh fëmijën tendë në këtë gjendje”, ka shkruar ajo në Facebook.

Zyrtarët policor arritën në shtëpinë e gruas menjëherë pas orës 10 dhe e arrestuan të dashurin e saj, për akuzën e abuzimit të fëmijës dhe neglizhencën e tyre./Indeksonline/

Temat: