10:19 / E Enjte, 05 Prill 2018 / indeksADMonline

E shkreta gaforre, kapet në tenxheren e nxehtë duke tentuar të mos bie në të (Video)

Lufta për të mbijetuar e detyron këtë gaforre të bëj dicka të pamundur.

Në një video të bërë në një provincë Sichuan të Kinës më 13 janar, shihet tenxherja me gjellë, shkruan Indeksonline.

Ajo që është interesante është veprimi i gaforres e cila tenton të shpëtoj për mos të rënë në të.

Gaforrja është kapur në një qosh të tenxheres dhe me gjithë forcat e saja mundohet të qëndroj jashtë gjellës së nxehtë.

Ajo qëndron kështu për më shumë se gjysmë minuti, por nuk dihet fundi i saj. /Indeksonline/