18:51 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Hyn në lum, gaforrja i kapet në organin gjenital dhe …(Video)

Një djalosh në Azi hyri në lum për t`u freskuar por i shkreti nuk e dinte se çka e pret.

Ai derisa po lahej vetëm në të brendshme, një gaforre e kap në organin gjenital, transmeton Indeksonline.

Nga dhimbja, i riu nuk mund as të ngrihet në këmbë dhe vetëm bërtet.

Duhej intervenimi i dy shokëve tëtij për ta tërhequr nga lumi. Derisa njëri nga ta duke u munduar t`ia largoj gaforren, ia këput dy krahët. /Indeksonline/