23:28 / E Mërkurë, 16 Shtator 2020

E thotë Romano: Marrëveshja Bale -Tottenham po arrihet

Tashmë si duket Bale është afër që t’i bashkohet Tottenhamit për një shkëlqim të dytë.

Gazetari i njohur, Fabrizio Romanon thotë se Bale dhe Tottenhami kanë rënë dakord për një kontratë një vjeçare që e mbanë uellsianin në Angli si formë huazimi nga Reali, shkruan IndeksOnline

Si duket bisedimet janë afër  fundit dhe brenda pak ditësh Bale do t’i bashkohet Mourinhos.

Mos i humb