15:59 / E Enjte, 18 Janar 2018

E vërteton! Si 17 vjeçare si tash Libi pa asnjë ndërhyrje (Foto)

Liberta Spahiu moderatorja e emisionit “Prive” ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Image result for liberta spahiu

Ajo na ka kthyer në moshën 17 vjeçare dhe dukej shumë në formë dhe e bukur..

Por ndër të tjerash kjo fotografi na vërteton që ajo nuk ka asnjë ndërhyrje kirurgjike dhe ka mbetur po e njëjta ndër vite.

Ndryshe, Libi këto fotografi i ka realizuar në Londër, ku ishte imazh i një kompanie që prodhonte bizhuteri të stilit indian./Indeksonline/