14:44 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Liberta Spahiu çdo herë e më e bukur, shfaqet tejet seksi

Liberta Spahiu tërheqë vëmendje në çdo paraqitje.

Ajo është një nga femrat më seksi shqiptare dhe prej fytyrave më të adhuruara të ekranit, shkruan Indeksonline.

Prezantuesja e njohur, është shumë aktive në ‘Instagram’, e në një të tillë të publikuar së fundi, Liberta ka ardhur më seksi se kurrë.

Me një fustan të shkurt dhe me grim më të rënduar, Liberta ka qenë në formën më  të mirë edhe kësaj radhe./Indeksonline/