11:11 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Nga Lupqi i Poshtëm, vjen seksi Liberta Spahiu

Liberta Spahiu po vazhdon që të “vizitojë” shumë fshatra të Kosovës, sidomos me etiketimet në “Instagram”.

Së fundi, ajo ka thënë se gjendet në fshatin Lupq i Poshtëm, transmeton Indeksonline.

Në këtë imazh shihet prezantuesja e veshur me farmerke dhe bluzë ngjyrë të gjelbër, ku dukej shumë në formë.

Ndryshe, Liberta edhe këtë herë mahnitë me pamje./Indeksonline/