08:20 / E Diele, 21 Janar 2018 / indeksADMonline

E veshur me një fustan veror, ajo duket mahnitëse (Foto)

Secilës femër i shtohet dëshira për të pasur linja si ajo. Është fjala për Luana Vjollcën e cila tashmë është femra kryesore e mediave rozë.

Bukuroshja shqiptare, tashmë në rolin e prezantueses, ka marrë vëmendjen e shumë personave me anë të emisionit argëtues që e udhëheq, shkruan Indeksonline.

Por, kur Luana shfaqet para ekranit s`kanë si të mos bien në sy format e saja seksi.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shihet e veshur me shumë shije duke kombinuar ca ngjyra verore, çka e bëjnë të duket tejet e këndshme dhe joshëse./Indeksonline/

Temat: