00:53 / E Martë, 18 Shtator 2018 / indeksADMonline

E veshur veç me të brendshme, Bleona Qereti paralajmëron diçka të re

Bleona Qereti nuk po tregohet edhe aq aktive në skenën muzikore.

Por, parqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë, shkruan Indeksonline.

Me anë të një fotografie të re të postuar në Instagram ajo ka paralajmëruar diçka të re. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë fotosesion të ri apo projekt muzikor.

Fansa të shumtë të saj, padyshim që e kanë lavdëruar për këtë pozë kaq seksi.

Këto linja kaq të formësuara padyshim që do të dëshironte t’i ketë për vete secila femër.

Kjo është Bleona, përherë e bukur dhe seksi! /Indeksonline/