17:45 / E Shtunë, 20 Janar 2018 / indeksADMonline

Ed Sheeran zbulon sekretin! Qenka fejuar për Vitin e Ri (Foto)

Ed Sheeran është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe më të kërkuar të momentit.

Këngëtari përmes rrjetit të tij social Facebook ka befasuar të gjithë. Ai ka postuar një fotografi me të dashurën e tij, ndërsa ka treguar që është fejuar për Vitin e Ri, sekret ky që askush nuk e ka ditur, shkruan Indeksonline.

Ndër të tjera Sheeran ka shkruar që është tejet i lumtur dhe i dashuruar./Indeksonline/