14:40 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Edhe Kida merr dhuratë për 8 mars (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një postim në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shohim se e ka uruar të ëmën e saj për ditëlindjen.

Kurse në tjetrin imazh shohim se edhe Kida ka pranuar një dhuratë shumë të veçantë.

Ndryshe, bukuroshja shqiptare shquhet për pamjen e bukur dhe karrierën e bujshme./Indeksonline/