15:19 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Edhe Kida shfaqet e zhveshur! Mbulohet vetëm me një peshqir (Foto)

Kida është këngëtarja e njohur shqiptare e cila komentohet shumë për muzikën dhe pamjen.

Por së fundi, Kida është shfaqur pak më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim transmeton Indeksonline.

Ajo u shfaqë e mbështjell vetëm me një peshqir teksa shohim se kishte gjetur pak kohë për vetën dhe pamjen e saj.

Ndryshe, projekti i fundit i Kidës është “Ti” dhe u pëlqye shumë nga publiku./Indeksonline/