11:45 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Rita Ora më e bukura në modeleve të “Victoria’s Secret”

Rita Ora ka pozuar së bashku me modelet më të bukura të “Victoria’s Secret”.

Padyshim që këngëtarja me prejardhje shqiptare duket më e bukura, shkruan Indeksonline.

Veshja me të cilën është prezantuar Ora në këtë event, e bënë padyshim tejet të veçantë.

Si gjithmonë Rita duket plotë energji pozitive dhe për bukuri! /Indeksonline/