16:34 / E Hënë, 19 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dhurata Ahmetaj provokon, gjoksin pak e ekspozon!

Ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Mirëpo, këngëtarja e njohur aktive qëndron me paraqitjet e saj në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundi, ajo është paraqitur me një set të bardhë dhe padyshim duket si mos më mirë.

Ahmetaj, si bukur shpesh ka provokuar me asetet e saj, duke fokusuar në këtë mënyrë gjoksin e saj. /Indeksonline/